| Skippy112 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe Laptop Acer Aspire E1-572G-54204G75Mnii cu procesor Intel® CoreTM i5-4200U 1.60GHz, Haswell, 4GB, 750GB, AMD Radeon HD 8750M 2GB

Răspuns Câştigător
| serau999 a răspuns:

Iti merg foarte multe cum ar fi: Prototype, Assassin's Creed, Darksiders 2, Mirror's Edge (Asta sigur iti merge pe setari video maxime). Spunde daca mai vrei ca mai am destule.

| Skippy112 explică (pentru serau999):

Mai spune-mi cateva si ati dau funda

| serau999 a răspuns (pentru Skippy112):

OK: Dirt 2, 3, GTA IV, Just cause 2 sau 1, Driver: San Fransisco, Split/Second, Saints row 2 sau 3 ca 4 nu iti merge, The Darkness 1, 2, Titanfall, Metro: Last Light, Halo Reach, Spider-Man 3, Transformers 3. Mai spune daca mai vrei ca mai am foarte multe, habar n-ai tu!

4 răspunsuri:
| xxDaNnYxx a răspuns:

De mers eu cred ca iti merg toate, dar nu stiu daca la High. (Jocuri gen Assasin's Creed, Hitman, Saints Row, Prototype)

| serau999 a răspuns (pentru xxDaNnYxx):

Nu cred ca ii merg pe high din cauza processorului cred.