| thePAINkiller a întrebat:

Ce jocuri mi-ati puyea recomanda dar in afara de fifa, pes, si metin (am jucat toate seriile call of duty inclusiv modern warfare 3-foarte misto)jocuriile nu conteaza cu ce sa fie (fps, arcade, cu masini etc) sistemul meu este:
4gb ram ddr3
placa nvidia geforce 210 1gb ddr3
procesor amd athlon 215 x2 (dualcore) 2, 7ghz
dau funda pentru cel vare imi spune cele mai multe jocurii
fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| TudorLux a răspuns:

Aion. cel mai tare joc mmorpg. Posibil, cel mai tare joc din lume, Warcraft.Mai sunt si Assassin's Creed, Assassin's Creed2, Assassin's Creed Brootherhood, Assassin's Creed Revelations ( asta apare pe 15 noiembrie 2011 ), Test Drive Undemided.La astea cu razboi daca vrei:Medal of Honor, Frontlines"Fuel of War, Counter Strike. Cam atatea stiu. Sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| TudorLux a răspuns:

Aion. cel mai tare joc mmorpg.Posibil, cel mai tare joc din lume, Warcraft.Mai sunt si Assassin's Creed, Assassin's Creed2, Assassin's Creed Brootherhood,Assassin's Creed Revelations ( asta apare pe 15 noiembrie 2011 ), Test Drive Undemided.La astea cu razboi daca vrei:Medal of Honor, Frontlines"Fuel of War, Counter Strike. Cam atatea stiu. Sper ca ti-am fost de folos

| pitbull93 a răspuns:

Incearca mafia 2 mie mi-a placut foarte tare