| thePAINkiller a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru pc dar nu metin si fifia sau pes (nu conteaza cu ce sunt) am:
4gb ram ddr3
procesor amd athlon || x2 2, 7ghz
placa video nvidia geforce 210 1gb ddr3
windows xp sp3
! am jucat toate jocurile call of duty inclusiv modern warfare 3

Răspuns Câştigător
| ShAdoWwW a răspuns:

Pai incearca toate Need for speed-urile (ultimul aparut e Nfs the run); toate assassin's creed-urile(ultimul aparut e AC revelations); toate spider-man-urile(ultimul aparut e Spiderman edge of time dar trebuie sa il emulezi sau daca nu shettered dimensions); The incredible hulk; Prototype; Wolverine; toate gta-urile (ultimul aparut Gta IV)... funda?

| ShAdoWwW a răspuns (pentru ShAdoWwW):

Uu...multzam!

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Call of duty Black Ops
Call of duty Modern Warfare 3

| thePAINkiller explică (pentru Cheloo20cmRecords):

Le-am jucat deja la intrebare am specificat ca le-am jucat zi-mi altele daca siti dau fundaaaaaaaaaaa