| TheJocker a întrebat:

Ce Jocuri misto mai stiti? Ceva in gen Mafia 2, Gta 4, Assassin's Creed, Hitman etc.
Apropo am un pc - Intel Pentium Dual Core E 2160 1. 8GHz
- 2 GB Ram DDR2
- Nvidea GeForce GT220, 1GB, DDR3, 128bit
- HDD 250
- Windows XP Service Peack 3
Dau Funda!winking

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Portal 2
Prince of persia
Batman
Call of duty
Battlefield
Resident evil 5.

| T0XyK a răspuns:

Daca te plictisesti poti incerca:
-The Lord of The Rings : Conquest (cea mai tare versiune dupa parerea mea)
-Call of Duty 4 MW 1 (e super mai ales multiplayer)
-The GodFather 2 (daca ti-a placut San Andreas sau Vice City mai mult ca sigur vei iubi jocul asta)
-Mafia 2 (la fel ca GodFather)
-Pes 2012 (eu mi-am bagat liga 1 si mi-am pus comentatorul in romana plus ca mi-am facut playerul meu scapi de plictiseala asa)
-The Elder Scrolls 4 Oblivion / 5 Skyrm (sunt super ambele versiuni nu te mai dai de la pc daca intri pe lele )
-Medieval 2 Total War / Rome Total War (trece timpul altfel cand esti pe un asemenea joc)
-F.E.A.R 3 (daca iti plac jocurile shooter)
-Star Wars Knights Of the Old Republic(poate ai vazut si flimul)
-Company Of Heroes (daca ai jucat AOE 3 sau 2 si ti-a placut asta iti va place mult mai mult )

Baftawinking funda?