| ZuZuDeedy a întrebat:

Ce jocuri MMORPG imi recomandati?
Sa fie in romana sau engleza (preferabil in romana) si sa nu aiba mai mult de 1 GO.
Sa aiba arme si armuri pentru care nu trebuie sa donezi si sa cresti repede.

4 răspunsuri:
| BlackAngel29 a răspuns:

Mt2 (Incearca sv private ca officialu e praf), 4Story(Tot cu sv private).Si daca ai vrea sa incerci un joc in browser creat de GameForce, Incearca Gladiatus.E tare.Iti recomand! big grin

| voiebuna11 a răspuns:

Iti propun jocul League Of Legends. Poti sa il downloadezi in romana de pe site. Are iteme, e un joc pe tema PVP. E distractiv. Pentru detalii uitate pe youtube sau citeste pe site:). http://www.lol-romania.com/

| rayul a răspuns:

Poi eu iti recomand sa incerci toate gamele din metin2.Eu iti propun sa joci metin2 fun e super. Sunt cateva arme si armuri pentru care ar trebui sa donezi dar esti ff bun si fara el. Funda big grin?

| maracuda12 a răspuns:

World of Warcraft(pe freakz pana te acomodezi ca e cam greu)
GuildWar2(pe privat ca daca vrei pe oficial platesti)
League of Legend(pe official si daca nu stii sa joci intra pe site-ul mobafire si iti selectzi caracterul pana te obisnuiesti)
Runes of Magic(gen wow)
Funda!