| allax222 a întrebat:

Salut,cine imi spune si mie un joc misto MMORPG in afara de metin si 4story cu descarcare... Unul in care trebuie sa te bati ca sa cresti nivelul cu arme si armuri si sa fie multiplayer.Dau funda pentru ce mai tare jocbig grin

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0xOfgHluXk0
E la fel ca si Metin2, trebuie sa plusezi arme, sa faci level, poti sa faci dueluri si multe alte chestii care nu prea se compara cu Metin2...am uitat sa iti mai spun un joc, incearca si Cabal;)

4 răspunsuri:
| allax222 explică:

PS.
Vreau sa fie neaparat cu descarcare si sa fie multiplayer

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Shaiya
Runes of Magic
Tales of Pirates
Last Chaos
...si...cam atat big grin

Apropo, din toate iti recomand Shaiyawinking

| allax222 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Te rog spune-mi despre ce este vorba in acest joc Shaiya

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru allax222):

Http://www.youtube.com/watch?v=0xOfgHluXk0
E la fel ca si Metin2, trebuie sa plusezi arme, sa faci level, poti sa faci dueluri si multe alte chestii care nu prea se compara cu Metin2...am uitat sa iti mai spun un joc, incearca si Cabal;)

| IoNuTz96 a răspuns:

World of Warcraft (wow) sau Aion, dar ai grija ca wow are mai multe pack-uri adica versiuni, cea mai noua acum e cea de Cataclysm, si daca vrei sa joci poti sa intri pe serverul privat wow.freakz.ro si sa iti faci cont iar apoi il descarci, jocul are vreo 15-20 gb parca, iar daca nu vrei sa joci Wow atunci joaca Aion ( acesta are 30-35 gb ), un server privat bun ar fi GamezAion. Funda? big grin