| iiLeexyii a întrebat:

Imi spuneti si mie un metin super tare care sa aiba armuri noi si arme super si sa cresti repede. vreau raspunsuri urgente va rog. funda!

Răspuns Câştigător
| rominianul77 a răspuns:

Stiu multe feluri de metin pe metin2.ro am deja 2 conturi de GM iti dau niste sfaturi si sper casti place metin2 tim, metin2allstars,metin2chaos,metin2vzg,metin2tdl,metin2fun,metin2,metin2united,metin2explosive,metin2explorer,metin2hammer,metin3 si dac te intreseaza sa comunici cu mine mesul mau este deny_fytosul

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns (pentru rominianul77):

Metin2allsters e misto?

| F1rstBlooD a răspuns (pentru rominianul77):

Tu pe metin 2.ro 2 conturi de gm?
tu cred ca confunzi metin2 ro cu mt2 gmmode

| iosuacros a răspuns (pentru F1rstBlooD):

Sall imi dati si mie un mt2 care cresti foarte repede si faci bani repede. dau fundita, care ma ajuta

5 răspunsuri:
| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

MerKury metin2 Uite site :http://merkury2-reloadet.com/ funda?

Răspuns utilizator avertizat