| MasterSpirit a întrebat:

Ce jocuri online la care se poate face performanta imi recomandati? De jocuri gen Metin, Wow, genul mmorpg, ma plictisesc repede.Imi plac jocurile gen Dota 1, Cs 1.6, Call of duty... Nu conteaza cerintele jocurilor.Am Procesor i3 3300 3.3 ghz, placa video ati hd 7700, 4 gb ram, win 7.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

WarThunder, World of Tanks

| hancoch a răspuns:

Dota 2, SanAndreas, tf2, micro volts, cs-go, asasin cred2, warframe, tribes ascends, minecraft

| SrgRazvan a răspuns:

Poti juca Dota 2 sau SAnAndreas, poate un fifa daca esti adeptul fotbalului.Bafta!

| ErickEmil a răspuns (pentru SrgRazvan):

Amu' sa-si viruseze compu cu san andreas care are cerinte de tot rahatu, ai auzit ca a aparut GTA 5? Si Dota2 mai bine nu te apuci caci sunt mult ratati si numai ai sa te enervezi cand tu iti dai toata vlaga din tine sa castigi meciu si pe aialalti ii doare in 14 si din cauza lor vei pierde, nu se merita.

| MasterSpirit explică (pentru ErickEmil):

Dota 2 e o prostie fata de dota 1, in min 0 faci doua killuri dracu, numai zic de scoruri 21 2, e varza...

| ErickEmil a răspuns (pentru MasterSpirit):

Mda, deci sa mor eu daca tu zici ca gameplayul din dota2 si din dota1 difera cu catusi de putin eu ma impusc, deci orice update s-ar face pe DotA apare si pe DotA 2. fiecare erou are aceleasi skilluri, sunt aceleasi iteme, la unele difera numele. dar in rest gameplayul nu este deloc diferit, daca stii sa faci 2 killuri intr-un minut pe dota2 si si pe dota. eu ziceam doar de oamenii daca se pot numii asa care se joaca sunt foarte diferiti, la dota daca erai nivel mare pe garena puteai sa intrii pe camerele alea cu jucatori de nivel mare si parca te mai intelegeai cu cineva, dar aici pana la nivel 50 ori pici cu retarzi care si-au facut cont pe steam doar ca sa-i enerveze pe altii, ori cu din aia care se cred dumnezei dar ei de fapt sug o ceapa. asta difera intre jocuri!