| Marynna a întrebat:

Ce jocuri online pentru fete jucati? Eu ma joc yoville(pe facebook) si as vrea ceva asemanator.

6 răspunsuri:
| Sara_6623 a răspuns:

YoVille.Dar Doamne de la un timp numai asta ma joc.Ce e drept ca acum au facut mai multe chestii [statusurile,sa incepi tot felul de relatii (friend,best friends forever, dating, mariage etc) ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma joc tot yoville

| xdiduuu a răspuns:

Iti recomand un joc destul de dragut

| xdiduuu a răspuns (pentru xdiduuu):

Dreamland e pe facebook sa stii ca e tare

| Aura a răspuns:

Pai, uita-te tot acolo pe facebook, ca sunt foarte multe jocuri, inclusiv,, farmville",,, barn buddy", la inceput e plictisitor ce-i drept, dar apoi vei fi captivata. Eu le joc impreuna cu parintii mei, si cateva rude, si crede-ma, cand stim ca recolta e gata fie si la 2 noaptea, ne trezim si intram pe facebook. Bafta!

| tonybigboss a răspuns:

Baga; jocuri; pe google si ai sa vezi o gramada