| teodora555 a întrebat:

Ce jocuri pe facebook ca mall worl, it girl stiti?

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna kiss!
Jocuri ca It Girl, Mall World sunt :
Cafe World care este un joc clasic Facebook dezvoltat de Zynga cu tema restaurantului în care jucătorul trebuie să dezvolte un restaurant cu prietenii săi apropiaţi.
Dacă vă place aventura, Treasure Isle este jocul ideal pentru voi! Acest joc este o vânătoare de comori, iar tu poti deveni cel mai cunoscut vanator prin alegerea personaj din joc.
Happy Aquarium este cunoscut ca cel mai mare joc cu peşti din Facebook. In acest joc sunt peste 28 milioane de jucători care au făcut acest joc atat de popular.
Coco Girl care este un joc asemanator It girl kiss!
Fashion World. Salon street.My shops.
Cam astea sunt frumoase si de fete!
Sper ca te-am ajutat te pup o zii buna kiss!

1 răspuns: