| AndreiAditzu1234 a întrebat:

Ce jocuri pe PC pot juca cu aceste specificatii?
Processor: AMD Ryzen 5 2400g
Placa video: Nvidia GeForce gtx 1050 ti 4 gb
Ram: 8 gb ddr4
HDD: 1 tb

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Unele cât mai noi, cel puțin din 2017winking.

3 răspunsuri:
| Vladescape a răspuns:

Este clar ca poti juca si gta-ul si fortnite etc poti csgo 100fps+

| FloriN714 a răspuns:

Cam orice, spor

| Retr0Hacks a răspuns:

Eu am Gtx 1050 ti 4gb, I5 8300H si 16 Gb ram DDR4 pe un Acer nitro 5
si pot juca :
Far Cry 3, Far Cry 5 pe setari max, Gta v pe medium-high, watch dogs 1 pe maxim, Watch dogs 2 pe medium pentru multe fps-uri, Minecraft java edition cu shader si textura in @100 Fps, Just Cause 3 pe Medium si csgo in @150 Fps.
Alte jocuri nu mai am.
Comform rezulatelor de pe https://cpu.userbenchmark.com/......4vsm433194
avem cam acelasi procesor ca putere la gaming. Sper ca te-am ajutat!
:}