| Rauldenis a întrebat:

Ce jocuri shooter gen Call of Duty 4 sau Counter strike sa joc? daca se poate ( nu neaparat) sa nu trebuiasca sa fac cont la acel joc. Orice. sunt disperat

Răspuns Câştigător
| gAZAh a răspuns:

Halo 1 & 2, Manhunter,Battlefield, Far Cry, Borderlands, Doom, Serious Sam.

5 răspunsuri:
| Nick9331 a răspuns:

Battlefield 1, 2, 3 si cred ca a iesit si 4 daca nu ma insel. e un joc tare!

| Rauldenis explică (pentru Nick9331):

Scuze dar nu sunt fan Battlefield, oricum mersi si scuze ca nai primit funda, dar poate reusesti data vitoare.

| Rauldenis explică:

Scuze trebuia sa fiu mai explicit, Gen Call of duty 4 Online ca asa imi place.

| eduardmarian a răspuns:

Eu cred ca ar fi fain Call of Duty Modern Warfare 3 sau COD Black Ops 2

| NicolaeSeighit a răspuns:

Call of Duty modern warfare 2