| C3dRyK a întrebat:

Ce jocuri stiti care sa mearga pe Intel Pentium 4 CPU 3.06 GHz, 512 RAM, NVIDIA GeForce GT 430 1 GB?

4 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Ba ce rami sunt aia frate... iti zic niste jocuri dar nu sunt cine stie ce ca pe rami aia la ce te astepti
1.Call Of Duty
2.Battlefield 1947
3.Prince Of Persia 1 2 3

| fabilescu a răspuns:

Mai adauga niste rami ca astia te trag in jos

| devel a răspuns:

Pai cu configuratia pe care o ai poti incerca:
seria nfs pana la nfs pro street
(ia-ti 1Gb RAM si o sa-ti mearga nfs world)
prince of persia warrior within si the two thrones
Call of Duty 1; 2; 3 si 4
Counter Strike: Source(e misto, il jucam pe sala)
cam atat imi amintesc cu 512 RAM
Dar frate asculta sfatul asta ia-ti rami ca e pacat de restul pc-ului, caci cu 2GB RAM o sa ai mai multe jocuri de ales laughing

| SuSpecTDuDe a răspuns:

512 ram? pfff pacat de CPU si de placa video daca ai doar 512 ram! schimba naiba! eu am pc de la HP... am : dual core i5, 6 GB ram, Nvidia GeForce GT 450 Turbo... de 1gb + monitor full HD 1920x1080 + boxe Logitech z5500