| xside16 a întrebat:

Imi ziceti niste jocuri care sa mearga pe urmatorul PC: Intel Celeron 3.06, 1GB RAM, 512 Nvidia GeForce 210. Nu conteaza categoria sau anul, vreau doar sa mearga pe configuratia asta.

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Gta san andreeas si gat vice city, call of duty 4, call of duty m.w 2(ar trebui sa mearga daca spui ca ai aceasta configuratie), max payne 1 si max payne 2, GTA total overdose, world of warkraft, x-men, si nfs.carbon,nfs.most wanted si nfs. undercover