| crezyflorin a întrebat:

Ce jocuri mi-ar putea merge pe Placa video nVIDIA geforce fx5500
Procesor Intel pentium 4 3.06 1 Gb ram?
Este cam vechi pc alta placa video n-am gasit mai buna am schimbat-o acum 1 luna mersi happy

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Jocurile aparute dupa anul 2004 n-ai nicio sansa sa-ti mearga. Poate si cele de prin 2004 sa-ti mearga rau. Nu e o placa video pentru jocuri.
Vezi aici ce jocuri ti-ar merge: http://www.game-debate.com/can-I-run/

| KodrutZ a răspuns:

"Cam vechi" e putin spus. Partea buna e ca ii poti pune roti si il inmatriculezi ca masina de epoca. In alta ordine de idei, joace de dinainte de 2002.

| crezyflorin explică:

Imi merge si fifa 08 happy