| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri stiti cu curse de chopper, da ceva mai fain, si de PC si online?

2 răspunsuri:
| PolaruV8 a răspuns:

Buna,dindu! Iti recomand Need For speed World online (il mai joc si eu din cand in cand,iti tunezi masina cum vrei tu,strang bani si iti ce masina vrei tu,si joci online! ), NFS Shift 2, Toca 3. Astea dupa parerea mea sunt cele mai calumea mai ales shiftu-l si worldu-l! Mult succes! Bafta!

| cosmionic a răspuns:

Http://world3.monstersgame.ro/? ac=vid&vid=327035008 pe saitul asta gasesti de toate jocurile cu curse si au o grafica excelenta