| Mythredor a întrebat:

Ce jocuri stiti gen The Elder Scrolls Skyrim V, The Witcher 3, care sa fie la fel de frumoase ca gameplay?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Joaca arcania gothic 4 e frumusel si nu e greu daca stii sa umbli la arme si armuri cand le gasesti le iei pe cele mai tari. Poti juca witcher 1 si 2, risen 1, 2, 3 sunt frumoase.

2 răspunsuri:
| Logann a răspuns:

Lol, orice numai nu Arcania. Clar a dat google la jocuri gen Skyrim si ti-a dat primul raspuns. Felicitari, ai dat funda la raspundaci.

Eu iti recomand Jade Empire