| sheggy a întrebat:

Ce jocuri stiti pentru un pc cu cerintele urmatoare :
-procesor AMD Athlon 2.7 Ghz;
-placa video 256 MB NVIDIA GeForce 7025;
-RAM 2 GB;
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Poti incerca
Strategie: seria Stronghold, seria Command and Conquer (inclusiv Red Alert), Earth 2150
Adventure: seria Prince of Persia (in afara de Forgotten Sands)
FPS: Red Faction, Serious Sam (in afara de 3), Counter-Strike, F.E.A.R., Far Cry (primul doar), Delta Force (majoritatea daca nu toate)
Racing: NFS-urile pana la Carbon (s-ar putea si Pro Street dar cu detalii mici de tot)
MMO: Metin2 oficial si privatele, World of Warcraft, Cabal, NFS World.
Alte jocuri: GTA-urile pana la San Andreas inclusiv. Lista se intinde la cateva zeci (daca nu sute) de jocuri.

1 răspuns:
| DAnc3 a răspuns:

Gears of War, Burnout revenge, crash day, counter strike source.