| anonymous2666 a întrebat:

As dori sa-mi schimb placa video la pc. In momentul asta am nVIDIA GeForce 7025 de 256 MB. Procesor AMD Athlon Dual Core 3. 00Ghz, 3GB Ram, 32 bit. Cu acestea Fifa 13, COD 3, Fifa Street sau alte jocuri calumea imi merg sacadat. Daca as cumpara o placa video de 1 Gb ar merge bine? Fundaaa >:

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce placa video de 1 GB... Daca vei lua una de un GB la 150 - 200 RON nu faci nimic happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru Fifa Streets e buna, dar pentru Fifa 13 sau COD 3, ma indoiesc ca o sa le duca la mediu calumea...