| MrDude a întrebat:

Ce jocuri stiti survival ceva cu sete foame din astea sa nu fie minecraft teraria dont strave dayz mod warz (sa nu ziceti left 4 dead 2, 1 dead space the walking dead survival instinctpentru ca ilea nu sunt survival) si sa fie 3D sa fie gen 2007 2013 sau chiar mai vechi doar sa fie bune.

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Cp,funda?

5 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Lol ai enumerat toate jocurile de survival faine aparute! Ce fel de joc cu apocalipsa vrei daca dayz nu iti e pe plac? Ai sete, foame, temperatura corporala, ce mai vrei? Sa traiesti cand te musca un zombie de fata sau ce?

| javiga a răspuns:

Salut,exista un singur joc pentru pc stil survival cu sete foamete dezastre etc...se numeste I am Alive, dar trebuie sa ai un pc bun pentru al rula! Funda?

| MrDude explică (pentru javiga):

Multumesc chiar este tare jocu

| javiga a răspuns (pentru MrDude):

Cp,funda?

| DensBoss a răspuns:

The Long Dark, The Forest, Stranded Deep... Sper ca te-am ajutat... Fundita?