| HoriaMC a întrebat:

Ce jocuri sugerati sa postez pe acest canal pentru a avea mai multe like-uri vizionari si abonati?
https://www.youtube.com/channel/UC2MwijBifsXDRhRZg-_9fUg

11 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Eu iti recomand sa joci jocuri unice, pe care nu le-a mai jucat nimeni, pentru ca asa o sa fii observat.

Daca faci stereotipia oricarui youtuber (sa repeti aceleasi chestii mereu), n-o sa te observe nimeni. Adica decat sa ma uit la tine la Outlast 2, mai bine ma uit la un YouTuber popular.

Nu recomand pentru inceput gta 5, minecraft sau rahaturi ca roblox, etc.

| alexboss2020 a răspuns:

Zici ca ai lag in jocuri ti-as recomanda sa filmezi cu altceva si sa ai filmarea video-ul in 1080p, ce componente ai la PC?

| HoriaMC explică (pentru alexboss2020):

I3 7100 3.9 GHZ
8 GB RAM DDR4
si deocamdata am o placa video slaba de 1 gb GT 520
Dar planuiesc sa imi iau GTX 1050 TI 4GB

| alexboss2020 a răspuns (pentru HoriaMC):

Man placa video e buba, oricum intrebarea mea este:Cum ai reusit sa joci outlast 2 pe un gt 520?

| HoriaMC explică (pentru alexboss2020):

Pai am setarile video minime

| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Poti incerca cu Gta5 online, StrandedDeep, The forest, The sims, DayZ Alpha.
Bafta.

| HoriaMC explică (pentru elenamaria11021):

Mersi! Ai skype?

| elenamaria11021 a răspuns (pentru HoriaMC):

Nu.

| HoriaMC explică (pentru elenamaria11021):

Instagram?

| elenamaria11021 a răspuns (pentru HoriaMC):

Nu, scuze