| Cianluca154 a întrebat:

Ce jocuri te tip survival multyplayer recomandati? Inafara de minecraft si terraria! Dar sa nu fie joc gen gta 5(la calitate)

2 răspunsuri:
| Fryzzy98 a răspuns:

Pai nu vreau sa te supar da nu prea gasesti survivale multipalyer care sa nu necesite un PC mai bun, adica ma refer ca majoritatea au o grafica mare sau nu prea mare dar care sunt prost optimizate. Ieu as putea sa iti dau niste exemple dar no cum ti-am spus nu garantez ca ar putea sa-ti placa sau convina in fine ar fi: Rust, ARK Survival Evolved, The Forest, DayZ, H1Z1, Left 4 Dead. Ok cam astea ar fi bineintees sunt mult mai multe da doar asa sa iti faci o idee despre survivalele multiplayer, majoritatea sun Zombie survival sau FPS(First Person Shuter)survival si sunt si cu optimizatii foarte proaste.In fine sper ca te-am ajutat si crede-ma si eu am cautat si nu am gasit nimic calumea SUCCES happy