| Alexa99_2514 a întrebat:

Ce jocuri va jucati in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| IDede a răspuns:

Pai...chicken ivaders 1, 2, 3,4; lady popular; stardoll; si cake shop(downloadad)atat

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde ce gust ai tu la jocuri.Eu ma joc in timpu liber multe jopcuri (sunt in vacanta de vara big grin). Spune ce jocuri iti plac si o sa iti zic eu.Eu ma joc shootere, Racing, Violence.

| Mary12 a răspuns:

Pai...Imvu, pandanda laughing, metin, stardoll, lady popular, sau ma joc pe facebook jocuri ca it girl. barn buddy, lady popular, mall work, city ville, etc.

| DontWorryBeHapyyyy a răspuns:

Cluburi:fantage,club penguin; farmerama; şi bine înţeles o multitudine de jocuri cu mingea pe afară.

| eo12345 a răspuns:

Eu ma joc farmerama. poti incerca si uh daca vreibig grin