| agent00o a întrebat:

Ce jocuri va mai jucati? Habar nu am ce sa ma mai joc(nu imi propuneti jocuri cu monstrii, adica cat mai reale jocurile)Ceva idei?

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/ccigzllllts5ofntfe2r
un joc ce iti rapeste putin timp pe zi si poti scoate si niste bani

| mgtow a răspuns:

Half life 2 si toate episoadele care le are, GTA ballad of gay tony/the lost and dammed.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Diablo 3 care de abia a aparut pe piata.O sa imi iau si eu.winking
Sau Silent hill, un joc de nota 10, recomand si filmul, este pe gustul tau!

| Aneke a răspuns:

Conquistador,ATV mania, Alerga liber 3d

| tunary a răspuns:

Daca vrei online
Metin2, Wow, Diablo3
daca vrei sa joci doar tu iti recomand trilogia FABLE happy

| TheEmoBoy a răspuns:

Metin2,Transformers

| CoRe133 a răspuns:

Joaca si tu de exemplu Call of Dutty...