| serj1012 a întrebat:

Ce laptop recomandati pentru folosire zilnica pentru filme, office si un joc gen sims? Vreau unu care sa tina ceva mai mult. Ce specificatii mi-ar trebui? E indicat sa iau unu cu placa video dedicata sau integrata?

3 răspunsuri:
| eduardooo a răspuns:

Avand in vedere ca nu te joci nu ai nevoie de un laptop cu o placa video dedicata, asta depinde de ce buget ai, Poti sa imi spui mai multe informatii te rog?

| AydarTwist a răspuns:

Un HP 250 G3, E perfect pentru filme, office si Gaming il am de 2 ani si imi merge NFS The Run, Sims 4 etc, Costa in jur de 1200 de lei NOU!

| Mihaivladmihai a răspuns:

Ti-as recomanda unul cu un procesor i5:6/7gen...poate fii si cu U la final...placa video dedicata ar fi bine ceva mai mult sau egal cu un gt940