| Tudor_Andrei_1990 a întrebat:

Salut, am un laptop HP cu placa video integrata,vreau sa stiu daca pot sa ii pui si una dedicata? Daca da,imi recomandati si mie una,sau un site, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Imposibil, nu este sistem desktop sa ii poti pune asa oricum placa video dedicata, unde ti-ar mai intra tie placa aia video? Chiar se pot pune placi video dedicate la un laptop, dar uite cum se procedeaza in unele cazuri : https://www.youtube.com/watch?v=ktUw2VTFyX4

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Daca ai placa video integrata, adica lipita pe placa de baza nu poti schimba placa video pentru ca laptop-ul tau nu are slot pentru ea. Asa a fost construit din fabrica! Nu e ca la desktop! Nu ai pus nici modelul de laptop! Bafta!