| 1fanTPU1 a întrebat:

Ce level aveti pe Metin2Ro? Eu am 90 si mi se pare ca am un nivel mic!

5 răspunsuri:
| Vasy10 a răspuns:

Sfatul meu lasate de Ro e plin de hackeri dar nu te lasa de metin2 joaca si pe privat de Ex: Metin2os > eu joc pe el si e foarte tare >P playeri cu gramada avem Event OX in fiecare zi si alte eventuri zilnic happy

| Hirom a răspuns:

Poti pastra contul asta dar apucate de 4yoursMT2! Is the best

| 2002alex2002 a răspuns:

Nu este de loc mic

| Deceptral a răspuns:

Wow dupa mine eu zic ca ai un nivel foarte mare.Felicitari.In cati ani ai facut acest nivel? Mil dai mie?laughing(glumeamlaughing
Eu abia am reusit sa fac 20crying

Răspuns utilizator avertizat