| goodofwar09 a întrebat:

Ce magii si ce rasa sa ma fac pe un server de metin tinand cont ca nu este apa dar este roua.

Răspuns Câştigător
| TMZillerR a răspuns:

Si cu ninja joci foarte bine fara roua, dar trebuie sa stii cum sa iti faci itm. Daca vr sa iti spun ce bonusuri iti trebuie si cum trebuie sa lupti sa castigi toate duel-urile/liber da-mi un PM si te rezolv. big grin

2 răspunsuri:
| A0kAnGeL a răspuns:

Raboinic corp - e cel mai bun caracter si in pvm si pvp, sau bineinteles poti face si razboinic mental dar dupa mine este mai bun razboinicul corp. Daca exista roua vei da lejer cu vartejul p 20k sau cu izbitura.
PS:Ce metin este?big grin