| YORaduYO a întrebat:

Ce metin privat se mai joacă acum?
Eu înainte mă jucam metin2 tim şi sincer îmi plăcea, adică, mi-a plăcut. Un metin la fel ştiţi? Care este destul de populat, adică să nu mă plictisesc. M-am lăsat de tim pentru că era plictisitor, se lăsaseră mulţi şi de asta aş vrea unul mai populat! happy
Ştiţi?

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Meitn2 forgotten am inteles ca e fain, nu l-am jucat dar asa am auzit.

| barbutxxx a răspuns:

Un metin ff populat ar fi metin2steel are 2000+ playeri lv 250 e foarte fain. daca nu iti place am si alte metinuri am jucat peste 40 de mt.

| JohnCena02 a răspuns:

Metin2:ro,hammer,hoststyle,vypstyle,destros,european,oradea,valcea,earth,epical,speed,speedro,steel,energy,united,stars,tq,chaos3,dm,dr,x,m,lunaris,apocalypse,pvm hard,pvp, gm mode, maniacxz, lgz, lcz.Alegeti din astea 1 care iti place. Funda pls?big grin