| MMaryus a întrebat:

Ce metode/programe recomandati sa mearga jocurile mai bine pe sisteme mai mici?

4 răspunsuri:
| V1sL0w a răspuns:

RamRush

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Daca ai un PC mai putin performant, si vrei niste jocuri macar din 2010 sa ti se miste bine
Si ai windows 7, punte-ti XP SP3... ti se va misca mai bine, pentru ca WindowsXP consuma mai putin ca 7le si cu siguranta mai putin ca Vista!
Sper ca te-am ajutat!

| HardCore7750 a răspuns:

Game Booster

| CRC98 a răspuns:

Razer Game Booster 3.5.6 acesta este un program sa-ti mearga mai bine jocurile si poti dezactiva programe cand este activ jocu happy
Iar metode optiuni mici si curata cu programe de curatare registru, defragmentare happy
Succes!