| EdyYedy a întrebat:

tongue ce windows imi recomandati sa mearga usor, si sa mearaga internetul bine si jocurile big grin?

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Depinde de fiecare pc, la unii, merge bine Win 7, la altii Win XP.
Eu ti-as recomanda Win7 32bit.

3 răspunsuri:
| Danzzz55 a răspuns:

Windows XP sp3 happy best 4ever merge genial nu se blocheaza nu nimic...cat despre winodws 7 te scoate din sarite la ORICE chestie prea multe butonase si complicatii happy mai ales intrebarea aia epica la ORICE "Sunteti sigur ca vreti..." oh go on

| NicuGandac a răspuns:

Sal pai eu tias recomanda windows7 il am si eu si imi merg jocurile super dai funda plz vrreau si eu 1 fundalaughing is nou ma rog bafta

| cretuiustin a răspuns:

Windows 7 32 bit.