| matei2000 a întrebat:

Ce paere aveti despre acest laptop http://www.cel.ro/......710-2gb-l/ Merg jocuri ca GTA V,Assassins Creed 3, NFS etc?

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Din pacate pentru tine nu o sa mearga niciunul din cele mentionate mai sus.

| eXperience a răspuns:

Eu am pe laptop placa aia video, nu mai ca am un procesor mai bun
pot sa iti spun ca iti merge AC3 pe low, nfs Most wanted 2012 pe low, gta v nu s a lansat,
Oricum mie imi merge(din ce am jucat pana acum)
pe ultra: FIFA 14,
pe high: Sleeping dogs, Gta iv, outlast, L4D2
pe mediu : Far Cry 3, AC3, Battlefield 3
pe low: battlefield 4
Conteaza mult si procesorul.

| matei2000 explică (pentru eXperience):

Imi poti recomanda un laptop pe care sa mearga jocurile mentionate mai sus?