| هوراس a întrebat:

Ce părere aveți de Assassins Creed Unity? mă refer la cei care l-au jucat

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostie. Am placa video buna la dracu si nu pot sa am peste 40 de FPS laughing. foarte prost optimizat. dupa 2 ore l-am scos. O fi bun pentru altii, dar mie nu mi-a placut. Mi s-a blocat de multe ori. Raman la AC 2 si 4 care intr-adevar mi-au placut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps: probabil o sa il mai incerc peste o luna 2, cand or scoate up-dateuri.

| هوراس explică (pentru anonim_4396):

Ce placă video ai?

| ΣηJΦY a răspuns:

Pai jocul este bun din toate punctele e vedere:grafica buna, story bun, gameplay bun...Ti-l recomand!

| هوراس explică (pentru ΣηJΦY):

L-am jucat deja, am vrut să văd ce părere ai avut alții de el :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru هوراس):

GIGABYTE nVIDIA GTX 780.

| هوراس explică (pentru anonim_4396):

Frați de nVidia, ai instalat ultimul update de la placa video?

| anonim_4396 a răspuns (pentru هوراس):

Da. poate aveam asa putin ca aveap pe 1440p laughing. acum m-am gandit la asta. oricum, de cate ori mi s-a blocat si alte mici bug.uri am lasat-o balta pentru cateva luni. mai ales ca e si porcaria aia de Uplay. se intelege

| Stevie a răspuns:

Jocul e foarte tare, imi place foarte multwinking