| Ingognito a întrebat:

Ce parere aveti de Boosteroid a incercat cineva, este bun? Sau alte optiuni mai bune decat Boosteroid?

4 răspunsuri:
| Kreisegger a răspuns:

Salutare Boosteroid este la inceput, desi are extrem de multa reclama ca apare pana si la televizor, este totusi la inceput si alte errori si bugguri cu diferite sisteme, eu iti recomand mai degraba Geforce Now, ii foarte bun

| Ingognito explică (pentru Kreisegger):

M-am uitat la geforce am vazut decat sa intru in beta sa testez dar nu am vazut unde sa imi fac abonament

| Kreisegger a răspuns (pentru Ingognito):

Trebuie sa iti cumperi key, sau poti sa iti faci abonament la ei pe site.

| Danut2017vasile1989Andrei a răspuns:

Nu recomand Boosteroid. Are bug-uri