| KosmYnTDR a întrebat:

Ce parere aveti de Call of Duty 1; Call of Duty 2 si Call of Duty 4 modern warfare?

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Toate jocurile sunt foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vechi dar cred ca cele mai bune din serie merita jucate call of duty 1 l-am terminat acum 2 ani Bafta!

| cos96alx a răspuns:

Danut are dreptate merita sa le joci pe toate dar pentru ultimele aparute iti trebuie si un pc pe masura. Spor la treaba

| D4nu7z a răspuns:

Toate versiunile de la Call of Duty sunt foarte tari una mai buna de cat cealalta iti recomand sa joci toate partile sunt foarte captivante 1 si 2 sunt din al 2 lea razboi mondial oricum vreau sa te fac curios si sper sa le joci bft mult succes