| Anonymus1001 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site?
https://www.diabloscomputer.ro
Credeti ca daca cumpar de pe el o sa imi iau plasa?
Dar despre acest pc?
https://www.diabloscomputer.ro/......d-a4-5300b
Este bun pentru navigare Facebook, Youtube? Dar pentru jocuri simple gen:FIFA 08, CS:GO,Unturned, TF 2, LOL?
Ce windows sa instalez pe el?

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Am cumparat de la ei doua PC-uri. Nu am avut probleme!

Acel PC nu e bun pentru niciun joc! De ce? Pentru ca :
1) Poti monta doar placi video LOW PROFILE ( si esti limitat la HD 5450 din cauza sursei slabe)
2) Sursa are ~240w SI NU POTI MONTA O SURSA ATX STANDARD!

Ti-am recomandat un PC second hand cu procesor Quad Core si Placa Video GTX 750 TI care va rula ORICE JOC cu detaliile date pe Mediu spre High.

| AlexDFY a răspuns:

Strange bani si cumpara nou, sau in ultimul caz cumpara pe piese sh, pc ul ala mai mult ca sigur are sursa pocnitoare, iti trimit mouse si tastura vai de ele doar ca sa mai creasca pretul

| Ivan_Viorel_1960 a răspuns:

Site bun