| SuntMagnific a întrebat:

Ce parere aveti despre:
-Metro Last Light
-Watch Dogs
- Far Cry 3
Care vi se pare cel mai bun si de ce?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Bai Metro e post-apocaliptic ceea ce mie nu prea imi place, imi plac mult astea mai realiste. Intre Watch Dogs si Far Cry 3 as alege Far Cry 3 deoarece povestea e foarte bine pusa la punct, iar grafica chiar si pe low e foarte buna. Nu are aproape nici un bug. In schimb Watch Dogs cere mult mai multe resurse pe cand grafica pe low lasa de dorit. Dar si in ala, povestea foarte bine pusa la punct, misiunile un pic cam grele dar oricum e si asta ca si Far Cry 3 un open-world foarte bun. Eu zic sa le incerci pe astea 2 iar daca iti plac cele "galactice" merge si Metro, dar ti-am zis cel mai mult oftez pentru Far Cry 3. Funda? happy

| KodrutZ a răspuns (pentru RocKzZ):

Esti tare, Watch Dogs e al naibii de realist...

| RocKzZ a răspuns (pentru KodrutZ):

E mai realist totusi decat Metro. Acel joc nu se intampla in viata reala pe cand in Watch Dogs mai sunt unii hackeri, nici chiar in halul ala dar sunt.

| SuntMagnific explică (pentru RocKzZ):

Far Cry 3 cere destul de multicel... 8 gb ram... Mda laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru RocKzZ):

Se intimpla intr-o viata foarte reala Metro, locatiile sint facute fix dupa Moscova din viata reala iar tu, ca personaj, nu zbori pe-acolo si nu ai nici o superputere...

| SuntMagnific explică (pentru KodrutZ):

Sincer, mie imi place Metro Last Light, l-am luat ieri *ieeeeei* Mie mi se pare bun!

| KodrutZ a răspuns (pentru SuntMagnific):

Intru totul de acord, Metro sint foarte bune jocurile din serie. Bine, daca inghiti astea post-apocaliptice. Eu personal le inghit foarte bine. happy

| SuntMagnific explică (pentru KodrutZ):

Eu am ajuns la o faza in care stau la o masa si beau dintr-o chestie laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru SuntMagnific):

Sa-ti fie de bine.