| ClaudiuStar a întrebat:

Ce parere aveti despre Placa video GIGABYTE GeForce GT 730 2GB DDR3 128-bit? Merge gta 4 pe ea? Sau puteti sa ma ajutati cu una, pana in 500 lei?

Răspuns Câştigător
| Solutionistul a răspuns:

La banii aia nu se merita. uite aici una la reducere care are 4 GB +transport gratuit http://bit.ly/1EVCOJd

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Acum o gasesti undeva pe la 280 de lei. Am si eu placa asta video, si sunt multumit de ea. In stand-by are cam 30-35 de grade, iar in jocuri maxim 45, daca joci ceva decent. GTA 4 va merge mai mult ca sigur pe medium sau high, acum depinde si ce procesor ai si cati GB de RAM ai in pc. Este buna si pentru pc-uri mai vechi, dar si pentru cele mai noi. Daca ai un pc mai vechi (4-5 ani), nu se merita sa dai 500 de lei pe o placa video, pentru ca va fi limitata de procesor si de rami. Funda?