| IulianSTF a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog ce parere aveti despre aceasta placa video?

Tip placa video Dedicata
Producator placa video Gigabyte
Serie placa video GeForce
Model placa video GT 730
Capacitate memorie video 2 GB
Tip memorie placa video DDR3

Este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Da, este buna de ceva.

Vezi aici mai multe: http://www.futuremark.com/hardware/gpu/NVIDIA+GeForce+GT+730/review

Ce scoruri scoate placa, ce scoruri scot cele mai tari placi actuale, alte placi ce scot scoruri in zona si alte placi care au costul in zona.

2 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Nu lua asa ceva lol. Ar fi bine sa iei macar un GTX 1050 dar daca nu dispui de buget, atunci in cel mai rau caz iti iei un GT 1030, nimic sub.

| pattlebass a răspuns:

Cam slab.