| tpu1142 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Xperia miro? Si daca nu este destul de performant ce mi-ati recomanda?

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Este destul de bun, dar daca vrei sa il iei de la Vodafone iti recomand un LG Optimus L7 cu abonament de 15 euro cu 600 mb de internet 250 minute nationale si 250 sms nationale + telefonul la 220 ron.

| Acuarella a răspuns:

Buna! Eu am Sony Xperia Miro sunt foarte multumita de el, este foarte performant si il ador! Am mai avut inainte Lg Optimus Sol E-730 dar dintre ele Sony este mult mai performnt. Are camera si pe fata si pe spate cu tt cu blit si intra foarte repede pe jocuri sau pe net. Ti-l recomand happy

| tpu1142 explică:

Il vreau la liber si nu la abonament.