| Catalina887 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Xperia Miro? Dar Hawaei ascend g300? Care este mai bun, vreau parerea voastra! funda!

Răspuns Câştigător
| Monster08 a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi unu iti recomand sa iti iei Sony Xperia Miro, are platforma android versiune 4.0.4(gasesti mai multe aplicatii), are memoria interna mai mare, bateria tine mai mult, poti sa vorbesti la telefon 5 ore in continuu si nu se descarca, daca nu il folosesti bateria tine 3 saptamani.Camera foto este de 5 megapixeli are mai multe instrumente.Ai GPS, Facebook, Twitter, Picassa, YouTube etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Sony Xperia Miro, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......1_2196.php

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! eu, daca as fi in locul tau, as alege Huawei, este mult mai performant decat Sony, dar si Sony are un plus peste Huawei pentru ca are android 4.0

acum ramane la alegerea ta...big grin

| m2704 a răspuns:

Eu iti recomand Sony.Am avut si sunt foarte bune.

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Clar sony...deoarece fac telefoane foarte bune pentru muzica si foarte rezistente in timp

| Catalina887 explică:

Va multumesc mult! Dar pretul lui Sony Xperia Miro White Silver care este? ( la liber si la abonament)