| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un laptop cu procesor Intel Core i7 2.3GHz.RAM de 8GB si placa video nVIDIA GeForce GTX 660M 2GB? Este capabil sa ruleze toate jocuril aparute la cerinte maxime? Si daca nu, ce ii lipseste?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ii lipseste RACIREA si ANDURANTA! Vrei sa joci toate jocurile aparute la detalii maxime? Nimic mai simplu, iti faci UN DESKTOP!
P.S. Pentru jocuri i7 e moft, un i5 e arhisuficient, totul sta in placa video.

| SilviaDulcik a răspuns:

Ii lipseste o placa video mult mai buna.
GTX 660m este buna dar nu poti sa joci Metro Last Light cu totul in maxim si cu 60 cadre pe secunda, si 30 cps este bine dar nu pentru toti.
Conteaza cat costa acel laptop, daca se merita sau nu.

| W3ZzoRe a răspuns:

Raspunssul tau aici.s.

| amendatore a răspuns:

Ii foarte bun iti merg zic eu toate jocurile sa ai succes cu el... poti tine chiar si un server de metin cu laptopul ala. daca te intereseaza sa ti un server de metin contacteaza-ma la like_a_boss_vali Y! M