| andreideiu59095 a întrebat:

Ce parere aveti despre xbox 360 500GB?

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Xbox-ul este si va ramane consola mea preferata. Daca nu ai bani de jocuri, Xbox Live-ul iti da jocuri care chiar merita, AAA, nu ca aia de la Playstation de dau jocuri indie de care nu ai auzit niciodata. Iti recomand totusi sa iti cumperi un Xbox One sau sa astepti pana la Xbox Scorpio, 360-ul este cam invechit si nu prea mai sunt multe comunitati cu gameri activi ramase.

| andreideiu59095 explică (pentru Ch0co):

Totusi imi cumpar 360-ul, am gasit pe un site cu 650 lei+Forza Horizon 2.Gta 4 60 lei, Gta 5 100 lei.

| Ch0co a răspuns (pentru andreideiu59095):

Ok. Distractie placuta cu noua achizitie! happy

3 răspunsuri:
| andreideiu59095 explică:

Este o consola buna si ieftina.Nu trebuie niciodata sa o misti cand este cd in ea.Nu incerca sa o misti ca va iesi cu zgarieturi.Am trecut prin asta.Merita toti banii.