| donird233 a întrebat:

Ma gandesc ca acum ca tot vine ziua mea, ce sa aleg dintre un xbox one 500gb alb sau un pc de gaming. Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Alege o bicicleta, este din toate punctele de vedere, cea mai nimerita pentru varsta ta si cea mai sanatoasa, ajutand la dezvoltarea armonioasa a corpului.

| Ssssmokin a răspuns:

Depinde ce PC de gaming, ne-ar interesa si componentele. Daca este unul puternic, atunci mai bine mergi pe PC. Daca nu, mai bine mergi cu xbox-ul avand siguranta ca va rula jocurile lansate anul asta si urmatorii ani. Poate vrei sa iei in considerare si un PS 4.

| Vladut123456 a răspuns:

Eu zic ca un pc de gaming,poti face mult mai multe chestii decat pe o consola,te poti uita la filme,poti sta pe yt,Facebook, dar daca ai aceelasi buget pentru consola cat si pentru pc, pc de gaming la banii aia nu exista, deci mai bine consola, daca nu, iti recomand sa iti iei pc.

| GanduriDeCafea a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza. Un pc de gaming e cu mult mai scump ca un xbox one, dar, daca iti permite bugetul iti recomand sa mergi pe pc de gaming happy Chiar daca te plictisesti la un moment dat de jocuri poti face mai multe lucruri cu un pc.

| ArmywCode a răspuns:

Daca iti cumperi xbox trebuie sa te gandesti ca trebuie sa cumperi toate jocurile..si nu-s ieftine.