| suntperfect a întrebat:

Ce pareri aveti de placa asta de baza asrock g21m-s,suporta procesoarul asta? Intel core 2 duo e8600 3.33ghz?
Vreu sa imi inbunatatesc pc pentru jocurile din 2012 asa ca vreau sa imi cumpar si o placa video nu foarte performanta, un radeon hd 6870 si mai am 4gb ram si rezolutie maxima la monitor este de 1360x768, ce ziceti suporta sau nu ceia ce am specificat eu acolo? iar acel procesor si cu acea placa video care v-am spus-o face mai mult de 1300 ron?

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Probabil la palca de baza vroiai sa spui Asrock G31M-S.Daca e asa, atunci iti suporta procesorul.La acei 4GB Ram ai tai trebuie as fie DDR2.Placa video pana in 1300 Ron:
http://www.pcgarage.ro/......5-192-bit/