| Sinculei_Sorin_1997 a întrebat:

Ce placi video imi recomandati la un buget de 200 ron asa ca pentru "gaming" happy?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ia si mai stringe sau ia ceva SH, HD 4850 de exemplu. Noi, la 2-300 RON gasesti numai ragalii.
@PCgaming: Cu ce il incalzeste daca are 2 GB de memorie video si 128 de biti, daca e cu DDR3 si un GPU de toata jena?

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Cauta orice cu 1GB / 128 biti sau peste. Modelul nu conteaza atata timp cat are un bandwidth ridicat. Vezi de ex nVIDIA GT430