| florynflr19 a întrebat:

Ce placa video imi recomandati pentru laptop! Buget 500-600 lei! Pentru gaming! Dau funda!

5 răspunsuri:
| florynflr19 explică (pentru TheBrainiac):

Poti sa imi lasi si mie un link cu nVIDIA GeForce 540 m te rog frumos nu am gasit-o pe nicaieri straight face? dau funda

| TheBrainiac a răspuns (pentru florynflr19):

Ah, acum am observat ca e pentru laptop. Din pacate, nu exista placi video pentru laptopuri.

| Me2 a răspuns (pentru florynflr19):

Pe laptop nu poti pune o placa video, cand l-ai cumparat, asa ramane nu poti schimba mai nimic, memorii si poate procesor

| florynflr19 explică:

Dati-mi add la floryn_98flr sa va arat ceva!