| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac daca imi scrie la un joc:Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your and system configeration then try again.adika sistemul meu nu suporta 3D am incercat sa downloadez program 3D graphycs dar nu prea am gasit dau funda daca-mi dati un link cu download 3D graphycs care merge pentru laptop emachines windows 7 home premium sau sa-mi ziceti ce sa fac ca sa mearga,nu spuneti in mare,explicati argumentat ce trebuie sa fac ca nu e cu placa video,cand deschid fereastra de la un joc online downloadat apare mai mare de cum era,si nu merge, sa-mi ziceti argumentat daca stiti, dau funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimba rezolutia la 1280x720 de la desktop. Si daca nici asa nu merge cauta driver nou pentru placa ta video.

| xToTheZx a răspuns:

Stiu eu raspunsul deoarece si eu am patit asa. Pc-ul tau nu corespunde la cerintele de sistem ale jocului.
Adica ti-e slabut pc-ul.

| Neghinitza12 a răspuns:

Calculatorul tau nu corespunde cerintelor minime ale jocului dar nu te ajuta daca iti pui program HD, fiindca HD-ul e de la placa video.