| balanclaudiu13 a întrebat:

Tot imi apare aceasta eroare cand deschid metinul privat pe nume " HotStyle" :Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again" PLEASE HELP! crying((((

9 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Eroarea asta iti apare daca pc-ul tau nu suporta sa deschizi jocul de mai multe ori adica poti deschide jocul doar odata. Daca nici asa nu merge cauta pe youtube un tutorial cum sa faci un starter pentru metin si e gata problemawinking

| balanclaudiu13 explică (pentru KameliaFrumusika):

Nu prea am inteles dar primul tau raspuns cred ca e gresit...

| balanclaudiu13 explică (pentru KameliaFrumusika):

Am incercat varianta cu starterul dar tot aceeasi eroare! crying

| balanclaudiu13 explică (pentru balanclaudiu13):

Nu mi-a mers varianta cu starterul mi-a dat tot aceeasi eroare

| balanclaudiu13 explică:

Mi-a esuat ( a dat tot aceeasi eroare cu starterul)

| KameliaFrumusika a răspuns (pentru balanclaudiu13):

Pai depinde se poate ca sa fie de la windows eu asa am patit cand am bagat windows xpstraight face acum am 7 si merge fara probleme.

| balanclaudiu13 explică (pentru KameliaFrumusika):

Pai mie mi-a zis un om ca e de la placa video

| KameliaFrumusika a răspuns (pentru balanclaudiu13):

Pai se poate sa fie si de la placa video daca nu ti-a mers niciodata, dar daca in trecut ti-a mai mers inseamna ca e de la windows.

| balanclaudiu13 explică (pentru KameliaFrumusika):

Am rezolvat problema : trebuia sa instalez driverele happy