| KamyTza22 a întrebat:

De ce nu imi merge nici un metin? Inainte imi mergeau dar acum nu imi merge nici unul.

Cand deschid un metin imi da o eroare in care scrie asa:

Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.

Va rog ajutati-ma si ziceti-mi ce sa fac sa imi mearga.

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Zice că sistemul tău nu suportă grafică 3D şi să verifici hardware-ul şi configuraţia sistemului.
Tehnologia avansează, de aceea atât laptopurile cât şi PC-urile trebuie şi ele schimbate sau vândute şi luate altele, altfel rămâi cu ele aşa şi nu mai poţi face nimic pe ele.

| zDenYz a răspuns:

Iti da eroarea deoarece nu poate suporta grafica jocului.
intra in folderul jocului si da click pe "config.exe" si seteazal asa:rezolutie 800x600 16bpp; Windows Mode; External IME; Gamma 3.The endhappy

| AndreeaLALALA a răspuns (pentru zDenYz):

Am incercat cum ai zis tu dar nu merge! sad

| GabryeluL a răspuns:

Si mie imi apare tot asa

| GabryeluL a răspuns:

Si mie imi apare asa

| FlorinSava a răspuns:

Baa nu merge chestia aia cu config **** pisa... ce dracu ce trebuie sa fac ca nici mie nu-mi merge?

| polonik123 a răspuns:

De ce nu-mi merge metin2 inushi imi da Sorry, Your system does not support 3d graphics, please check your hardware and system configuration then try again

| gabrielmariann a răspuns:

Fa un update la placa video, downloadeaza programu 3DCP care face ultimele actualizare la drivere funda

| ANDYhelpnow a răspuns (pentru gabrielmariann):

Buna, de unde downloadez programul 3dcp ca nu il gasesc